ZN.sk | Slovenciny.com | Knižné novinky |

  

Blood Money
Kúpiť hru
História
Celá séria
Príbeh
Triky & Pohyby
HW nároky
Rezenzia
Download
Galéria
Návod
Cheaty
SK Preklad
Kontakt

 
 

 

 

GAMEEXPRES.SK

 

naša ikona

 

partneriABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, preklady, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download
Avatar movie and game
Need for Speed UnderCover


:: História série Hitman
 
Hitman 1: Codename 47: v roku 2000 vyšla hra, kde ste sa vžili do kože nájomného vraha. Príbeh bol tajomný a moc ste o hlavnom hrdinovi nevedeli, vy sa len zobudíte v jednej miestnosti a tajomný hlas vám hovorí čo máte urobiť, nachádzate sa v blázinci a odtiaľ utečiete, začnete pracovať pre Agentúru ako nájomný vrah, neskôr zistíte že ste klon a začnete pátrať po vlastnej identite. Každá misia začína briefringom z Hitmanovho notebooku o informácií vášho cieľu. Táto hra prekvapila možnosťou prezliecť sa do akéhokoľvek oblečenia(samozrejme nie do ženských šiat) a viacerými možnosťami ako zlikvidovať určený cieľ. Grafika v tej dobe bola na dobrej úrovni ale kritiku si určite zaslúžia grafické bugy, UI bola na dobrej úrovni, keď vás spozoroval nepriateľ tak spustil alarm, síce sa nepriateľa bohvie ako nekryli ale nebolo ľahké ich zlikvidovať a ani civilistov ste nemohli podceňovať, lebo napr. na ulici robili rozruch a už si vás začali všímať stráže, ale ak sa to riešilo stealth akciou- na čom je hra založená, tak to bolo niečo iné, najväčšou kritikou však bola nemožnosť uložiť hru, čo bolo nočnou morou, stačila malá chybička a môžete ísť znova.

Hitman 2: Silent Assassin: v roku 2002 vyšlo druhé pokračovanie nájomného vraha. Príbeh bol tentoraz lepší ako minule. Náš klonovaný priateľ pomáha ako záhradník a snaží sa tam nájsť mier a kľud a už nikdy robiť to čo robil, čiže zabíjať, chce žiť ako normálny človek, k tomu mu pomáha otec Vittorio, ktorý chápe jeho situáciu a snaží sa mu pomôcť už nikdy sa nevrátiť ku krvilačnému zabíjaniu. To sa však bohužiaľ nestalo jeden mafián a povedal si že by 47 mohla pracovať pre neho, tak unesie Vittoria. Za jeho život žiada 500 dolárov, čo už Hitman bohužiaľ za predošlé zabíjanie nemá. Neostávalo mu nič iné ako sa vrátiť k tomu čo už nikdy nechcel. Spojíte sa znovu z agentúrou, ktorá vám pomôže pri hľadaní otca Vittoria za protislužby od vás. Takisto ako v minulom diely hra začala briefringom a mohli ste si vybrať zbrane aké ste potrebovali. Misie sa dali riešiť ešte viacerými možnosťami ako minule a v hre bola väčšia možnosť voľnosti. Samozrejme aj v tomto diely sa najlepšie uplatnil tichý postup a hra vás po skončení misie ohodnotila. Grafika prešla tiež zmenami, autori pridali nové efekty a postavy a textúry vypadali detailnejšie. Aj tu sa môžete prezliecť do akéhokoľvek obleku a potom mŕtve telo skovať niekde kde ho nik nenájde. Autori sa poučili z minulého dielu a hru si môžete uložiť niekoľkokrát. UI bola taktiež vylepšená ale stále mala svoje chyby a bugy v hre ostali. Zvuku ani dabingu sa nič vytknúť nedalo.

Hitman 3: Contracts: o 2 roky neskôr (2004) vyšlo tretie pokračovanie holohlavého vraha. Príbeh ??? V tomto diely sa o príbehu hovoriť nedalo, bol to skôr mix minulých dielov. Hitman je dosť zranený, našťastie sa mu podarilo ukryť sa, o jeho zranenie sa stará jeden priateľ. 47 je v bezvedomí a spomína na svoje krvavé zlaté časy. Opäť budete hrať podobnú misiu ako v prvom diely a to útek z blázinca, no úrovne nie sú podobné ako minule, autori ich dotiahli k dokonalosti. Znovu tu bude viac možností ako zabiť váš cieľ, prezliecť sa a hlavne byť po tichu. UI stále nedosahovala svoje kvality ale už to bolo o niečo lepšie. Grafika bola spracovaná na engine Glacier ako minulé diely ale znova bola obohatená o efekty, bugy v hre stále pretrvávajú. Zvuková stránka je ako som očakával- skvelá. Ale tento diel rozhodne nie je k zahodenie je výborný mix minulých dielov.

Hitman 4: Blood Money: vydanie hry 2006. Tento rok vyšlo štvrté pokračovanie určite najlepšieho zabijaka a hra za to stojí . Príbeh je najlepší od minulých dielov, Hitman stráca kontakt s agentúrou a je mu jasné že po ňom niekto ide. Glacier engin bol dotiahnutý k dokonalosti a tak si užijete všetky moderné technológie, hra je plná detailov. Hra ponúka mega voľnosť a hrozne veľa možností ako cieľ poslať na onen svet. Náš klon sa naučil aj päsťami omráčiť nepriateľa, zhodiť ho zo zábradlia, pripevniť mínu na luster a všetko vie urobiť tak aby to vyzeralo ako nehoda. Kľúčom k úspešnému dokončeniu je tu tichý postup a obleky. Novinkou je tu upgrade zbraní a zariadenie si novej identity, lebo ak vás niekto uvidí pri čine tak sa objavíte na titulnej strane novín. UI bola vylepšená takmer k dokonalosti. Za splnené misie dostanete peniaze, záleží na tom či ste uplatnili štýl tichého zabíjania alebo štýl Rambo. Jesperovi Kydovi sa hudobná stránka vydarila na jedničku.

Hitman 5: rok vydania ???

Autori ohlásili piate pokračovanie agenta 47, oznámili že hra výjde na next- generacion konzoly aj na PC. Už sa neviem dočkať.

 

 

 

Naše herny Bet At Home i 888 Casino vám umožní pohodlné a bezpečné sázení na internetu. U nás najdete mnoho zábavy v podobě online her. Ruleta, blackjack i tak populární poker.

Webdesign © 2005 -2008 All right reserved
 Naetoo - Slovenciny.Com
Slovak translations is supporter of original game sales and do not support illegal copying.
With slovak translations more players understand what they just playing